O NÁS

Tonerista.sk je projekt spoločnosti HMPRINT, s.r.o, ktorá má na trhu viac ako štvorročné pôsobenie a teda aj skúsenosti. Našim cieľom je byť zákazníkom stále bližšie, prinášať im služby na vysokej úrovni a produkty tej najlepšej kvality. Chceme, aby sa k nám vracali zákazníci, nie tovar.

TLAČIARENSKÉ PRÁCE

Na profesionálnu tlač používame rad fotografických papierov Colorway. Každý užívateľ si môže zvoliť papier, ktorý spĺňa jeho potreby a predstavy.

Fotografický papier Colorway sa líši farbou bielosti. Zachytáva jasné živé farby s mnohými odtieňmi. Spĺňa najvyššie technologické požiadavky.

Je vhodný pre amatérsku aj profesionálnu tlač fotografií, interiérovú grafiku, fotorealistické obrazy, reklamné a P.O.S foto kvalitné výrobky – plagáty, letáky, brožúry, kalendáre, formuláre, vizitky, magnetky, nálepky a veľa ďalších.

Zabezpečujeme vysoko kvalitný servis v oblasti tlačiarenských a reprografických prác.

Disponujeme veľkokapacitnými tlačiarenskými strojmi, avšak vieme ponúknuť aj nízko nákladovú digitálnu tlač vhodnú pre tlač vzdelávacích materiálov pre interné potreby firiem či študentov. Ponúkame všetky druhy knihárskych prác a väzieb.

Pomôžeme Vám aj s vytvorením grafiky, poradíme s textom. S nami je vytvorenie materiálov na Vašu prezentáciu hračka.